- ERJ-2GEJ151X
ERJ-2GEJ151X
Panasonic
Res Thick Film 0402 150 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description
Search Keywords: ERJ2GEJ151X
fournisseur:Panasonic
Référence:ERJ-2GEJ151X
HTS:8533210030
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
Resistance Value:150 Ohm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:5 %
Case Size:0402
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C