EEE-HA1E221UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 160mA 1000h 105°C Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EEEHA1E221UP
  • Référence:
    EEE-HA1E221UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC