- EEE-FC1H470P
EEE-FC1H470P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 500mA 1000h 105°C Automotive T/R
Description
Search Keywords: EEEFC1H470P
fournisseur:Panasonic
Référence:EEE-FC1H470P
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:47 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:10 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:50 VDC