ECQ-E6102KF
Panasonic
Cap Film 0.001uF 630V PET 10% (10 X 4.5 X 9.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Search Keywords: ECQE6102KF
  • Référence:
    ECQ-E6102KF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.001 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10 x 4.5 x 9.5 mm