6SVP470MX
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 470uF 6.3VDC 20% (10 X 7.9mm) SMD 0.025 Ohm 3700mA 2000h 105°C T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 6SVP470MX
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    6SVP470MX
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Leakage Current:
    592@2Min uA
  • Equivalent Series Resistance:
    0.025 Ohm
  • Family:
    SVP
  • Dimension:
    7.9 x 10mm mm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Lifetime:
    2000 h
  • Capacitance Value:
    470 uF