4SVPC150MV
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 4VDC, 150uF, 20mohm, 5x6mm, T&R | Panasonic Electronic Components 4SVPC150MV
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +