4SEPC560MW
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20%( 6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +