4SEP680M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 680uF 4VDC 20% (10 X 8mm) Radial 5mm 0.025 Ohm 3700mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +