35SEK47M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 47uF 35VDC 20% (6.3 X 6mm) Radial 2.5mm 0.027 Ohm 930mA 1000h 125C
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +