25SVF100M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 100uF 25VDC 20% (8 X 6.9mm) SMD 0.024 Ohm 1010mA 1000h 125C T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +