G3VM-401D(TR)
G3VM-401D(TR)
Omron Electronics
en stock: 0
Commande min: 375
VIEW PRODUCT
Remplacement recommandé
G3VM-401DY1
G3VM-401DY1
Omron Electronics
en stock: 0
Commande min: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin PDIP SMT
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: G3VM401D
  • fournisseur:
  • Référence:
    G3VM-401D
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    400 V
  • Maximum Output Current:
    0.12 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    4.58 x 6.4 x 3.65 mm