14AFR004E
Ohmite
Res 0.004 Ohm 1% 4W Molded AXL
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BOX Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Res 0.004 Ohm 1% 4W Molded AXL
Search Keywords: 14AFR004E
  • fournisseur:
    Ohmite
  • Référence:
    14AFR004E
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    4 W
  • Resistance Value:
    4 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    18 x 6.4 mm