LPF-25D-12
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 25.2W - Fixd:12 Vdc @ 2,100mA - Dim: 1-10Vdc/PWM/Resist
Description +
Search Keywords: LPF25D12
  • Référence:
    LPF-25D-12
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/PWM/Resistance
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    6.6 to 12.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    2,100 mA (2.1 A)
  • Operating Temperature:
    -35 to 70 °C