- IHA5-1.2/OVP
IHA5-1.2/OVP
International Power
Linear Power Supply - 1 Output: +5V 1.2A - Input: 100 VAC, 120 VAC, 220 VAC, 230 VAC to 240 VAC - Open Frame - Chassis Mount.
Description