RV8H-2L-AD12
IDEC Corporation
Electromechanical Relay 12VDC 12VAC 8A DPDT(88x14x74.2)mm DIN Rail Interface Relay
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RV8H2LAD12
  • fournisseur:
    IDEC Corporation
  • Référence:
    RV8H-2L-AD12
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    12 V