- PS5R-VB24
PS5R-VB24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.65A 15W
Description
Search Keywords: PS5RVB24
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:IDEC Corporation
Référence:PS5R-VB24
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:TW
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
Efficiency:84(Typ) %
AC Input Voltage:N/A
Family:PS5R-V
Dimension:95 x 22.5 x 94.4 mm