- PS5R-VB12
PS5R-VB12
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.3A 15W
Description
Search Keywords: PS5RVB12
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:IDEC Corporation
Référence:PS5R-VB12
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:TW
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
Family:PS5R-V
AC Input Voltage:N/A
Efficiency:82(Typ) %
DC Input Voltage:N/A
Dimension:95 x 22.5 x 94.4 mm