- GT3F-1AD24
GT3F-1AD24
IDEC Corporation
Time Delay Relay 24VDC 24VAC 5A SPDT(36x40x72.2)mm Socket Timer Relay
Description
Search Keywords: GT3F1AD24
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:IDEC Corporation
Référence:GT3F-1AD24
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490055
COO:TW
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
Mounting:Socket
Type:Timer Relay
Contact Arrangement:SPDT
DC Coil Voltage:24 V
AC Coil Voltage:24 V
Contact Form:1 Form C
Maximum Current Rating:5 A