SC120-W16
GardTec
120 mm (4.72) Bright Nickel Chrome (Ring 1.8 mm / Rib 2.3 mm)"
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +