ECS-060-18-20BM-JEN-TR
ECS INC. International
Crystal 6.000MHz CSM-8M ±20ppm ±50ppm 18pF 70 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.276" L x 0.197" W ...
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Crystal 6.000MHz CSM-8M ±20ppm ±50ppm 18pF 70 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.051" (1.30mm)