- TV1325-3R0156-R
TV1325-3R0156-R
Eaton Electronics / Bussmann
TV Series 3 V 15 F Ø13.5 x 28.4 mm LS=5 mm Radial Cylindrical Super Capacitor
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description