- KR-5R5C474-R
KR-5R5C474-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 0.47F 5.5V -20% to 80% Radial SMD 5mm 50 Ohm 1000h PowerStor 70A°C Bulk
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description