22Q3CA120
Eagle Signal
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 16A 3PDT (34.9x34.4x57.9)mm Plug-In Power Relay
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +