22Q2CA120
Eagle Signal
Relay - DPDT - 10A - 120VAC Coil - 2 Pole - 8 Pin Circ.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +