16Q4CA120
Eagle Signal
Electromechanical Relay 120VAC 7.36KOhm 10A 4PDT (27.5x41x42)mm Socket Power Relay
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +