NDM2Z-25HT-DEMO
CUI Inc.
Digital DC/DC Converter - Step Down - 82.5 W - Non-Isolated Output - 1.2V 25A Output - 4.5V to 14V Input - 320kHz Frequency.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +