EMMA150100-P5P-IC
CUI Inc.
AC/DC Adapter- Wall Mount - 15 Watts: 15V @ 1A - AU_EU_NA_UK Input Blade Kit - Medical - Lvl V
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EMMA150100P5PIC
  • fournisseur:
    CUI Inc.
  • Référence:
    EMMA150100-P5P-IC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    80.6 x 47.9 x 43.3 mm