- CK70AW152M
CK70AW152M
CTS Corporation
EMI Feedthrough Filter - 1500 pF - 20% Tolerance - 500V - 9.52MM.
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description