2499003A502PLF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 5000pF - 500V - 20A - Axial - Bushing.
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +