PUA01CB23500V
Carlo Gavazzi
1-Phase Monitoring Relay, Over Voltage/Current, 1 SPDT Relay Output, IP20, PLUG-IN mounting, Measuring Range 2 to 500V AC/DC, ...
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
EACH Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
1-Phase Monitoring Relay, Over Voltage/Current, 1 SPDT Relay Output, IP20, PLUG-IN mounting, Measuring Range 2 to 500V AC/DC, Power Supply 115/230Vac, 36x80x94mm housing
Search Keywords: PUA01CB23500V
  • fournisseur:
    Carlo Gavazzi
  • Référence:
    PUA01CB23500V
  • COO:
    IT
  • ECCN:
    EAR99
    5
  • Type:
    Monitoring Relay
  • AC Coil Voltage:
    115,230 V
  • DC Coil Voltage:
    N/A
  • Coil Current:
    N/A
  • Coil Resistance:
  • Dimension:
    80 x 36 x 94 mm
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C