V1D12H0B-AKC00-000
Carling Technologies
Sealed Rocker Switch - ON-NONE-OFF - Single Pole - 20A - 12V - 8 Terminals - .250 TAB (QC) No Barriers - 12VDC Green Lamp - No ...
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Sealed Rocker Switch - ON-NONE-OFF - Single Pole - 20A - 12V - 8 Terminals - .250 TAB (QC) No Barriers - 12VDC Green Lamp - No Seal Black Bracket - Green Square Lens - Black Hard Surface Actuator.