- SRR7032-101M
SRR7032-101M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 450mA 540mOhm DCR T/R
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: SRR7032101M
fournisseur:Bourns
Référence:SRR7032-101M
Reel Pack:
1500 -
Inductance:100 uH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:20 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:450 mA
Maximum DC Resistance:540 mOhm
Operating Temperature:-40 to 125 °C