SRR1210-331M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 450mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRR1210331M
  • Référence:
    SRR1210-331M
    EAR99
    250
  • Inductance:
    330 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.4 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.45 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C