- SRN5020-330M
SRN5020-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 900mA 516mOhm DCR 2020 T/R
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: SRN5020330M
fournisseur:Bourns
Référence:SRN5020-330M
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694040
COO:MY
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2000 -
Inductance:33 uH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:20 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:0.9 A
Maximum DC Resistance:0.516 Ohm
Operating Temperature:-40 to 125 °C