- SRN3015-180M
SRN3015-180M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 18uH 20% 1MHz 17Q-Factor Ferrite 650mA 546mOhm DCR 1212 T/R
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Description
Search Keywords: SRN3015180M
fournisseur:Bourns
Référence:SRN3015-180M
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:MY
2000 -
Inductance:18 uH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:20 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:650 mA
Maximum DC Resistance:546 mOhm
Operating Temperature:-40 to 125 °C