SRF4532-110Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 11uH 700Ohm 100kHz 300mA 800mOhm DCR SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF4532110Y
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF4532-110Y
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    4.7mm x 3.4mm x 3 mm