SRF3216-900Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Description +
Search Keywords: SRF3216900Y
  • Référence:
    SRF3216-900Y
    EAR99
    2000
  • Dimension:
    3.4mm x 1.8mm x 2.2 mm