SRF1280-220M
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 12.5 x 12.5 x 8mm - 22uH/88uH - 100 KHz - 4A/2A - 50.3mOhm/192mOhm.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF1280220M
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF1280-220M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Inductance:
    22,88 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    4,2 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0503,0.192 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C