SRF0905A-500Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 50uH 1.5kOhm 1kHz 800mA 320mOhm DCR SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRF0905A500Y
  • Référence:
    SRF0905A-500Y
  • Dimension:
    9.5mm x 6.3mm x 5.3 mm