SRF0905-250Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 25uH 600Ohm 1kHz 1A 160mOhm DCR SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0905250Y
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF0905-250Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Family:
    SRF0905
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm