SRF0703-681M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH/2720uH 20% 100KHz Ferrite 290mA/143mA 3.96Ohm/16.17Ohm DCR T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0703681M
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF0703-681M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    680,2720 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    290,143 mA
  • Maximum DC Resistance:
    3.96,16.17 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C