SRF0703-330M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH/132uH 20% 100KHz Ferrite 1.31A/0.653A 0.24Ohm/1Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRF0703330M
  • Référence:
    SRF0703-330M
  • Inductance:
    33,132 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.31,0.653 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.24,1 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C