SRF0703-221M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH/880uH 20% 100KHz Ferrite 520mA/260mA 1.48Ohm/5.5Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRF0703221M
  • Référence:
    SRF0703-221M
  • Inductance:
    220,880 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.52,0.26 A
  • Maximum DC Resistance:
    1.48,5.5 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C