SRF0703-102M
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 7.6 x 7.6 x 3.4mm - 1mH/4mH - 100 KHz - 260mA/128mA - 6.11Ohm/24.42Ohm.
Description +
Search Keywords: SRF0703102M
  • Référence:
    SRF0703-102M
  • Inductance:
    1,4 mH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    260,128 mA
  • Maximum DC Resistance:
    6.11,24.42 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C