SMLJ170A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 170V 3KW 2-Pin SMC
Description +
Search Keywords: SMLJ170A
  • Référence:
    SMLJ170A
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.62(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    275 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    11 A