SMCJ54CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 54V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ54CA
  • Référence:
    SMCJ54CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    87.1 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    17.2 A