SMCJ40CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 40V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ40CA
  • Référence:
    SMCJ40CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    23.3 A
  • Family:
    CD214C-T40CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    64.5 V