SMCJ180CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 180V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Description +
Search Keywords: SMCJ180CA
  • Référence:
    SMCJ180CA
    3000
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    292 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    5.1 A