- SMCJ170A
SMCJ170A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 170V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description
Search Keywords: SMCJ170A
fournisseur:Bourns
Référence:SMCJ170A
3000 -
Direction Type:Uni-Directional
Family:CD214C-T170A
Dimension:7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
Maximum Clamping Voltage:275 V
Maximum Peak Pulse Current:5.5 A