SMBJ7.5CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 7.5V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMBJ75CA
  • Référence:
    SMBJ7.5CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Clamping Voltage:
    12.9 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    46.5 A